Mezoterapia twarzy

Mezoterapia jest metodą stosowaną od lat w celu miejscowego leczenia zmian chorobowych lub ich profilaktyki. Zabieg polega na podawaniu małych ilości substancji leczniczej punkt po punkcie na określonym obszarze ciała za pomocą iniekcji.


Mechanizm działania:

Zabieg polega  na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne. Odbywa się to za pomocą iniekcji przy użyciu igły i strzykawki w odstępach ok 1 cm. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. 

Wykonanie serii zabiegów mezoterapii igłowej skutkuje nie tylko poprawą strukturalną, ale i funkcjonalną skóry. Jej rezultatem jest m.in. pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji. Pogrubienie skóry i naskórka powoduje redukcję istniejących zmarszczek a skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.


Zabieg mezoterapii nie wymaga specjalnego przygotowania przed wizytą. Nie powoduje nadwrażliwości na słońce i może być stosowany przez cały rok. Mezoterapia może być wykonywana przy każdym typie skóry, również wtedy, gdy skóra jest bardzo cienka i delikatna.


Przeciwwskazania do mezoterapii:

  • alergia
  • ciąża, okres karmienia piersią
  • cukrzyca
  • stany zapalne na skórze, opryszczka
  • skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień)
  • choroba nowotworowa
  • stosowanie leków przeciwkrzepliwych


Stosowane produkty:
Dermaheal HSR, Dermaheal HR, Dermaheal LL, Dermaheal SR, DErmaheal SB, Dermaheal Dark Circle, Dermaheal Eyebag

F-XFC, F-XFC+,F-HA,F-Vitamin ACE, F-XADN,F-RADIANCE, F-SILOG,F-BTX
Asian Centella, Biotyna, Caffeine, Dexpanthenol, DMAE, DNA Liquid, Ginkgo Biloba, Glutathione, Glycolic Acid, Hyaluronic Acid, Hyaluronidase 1500 UI, L-Carnitine, Organic Silica & DMAE

Umów się na wizytę: 730 833 331 kontakt@kosmetolog.waw.pl
zarezerwuj online