Zespół

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z 10 letnim doświadczeniem. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę w renomowanych Klinikach Chirurgii Plastycznej oraz Medycyny Estetycznej. Dzięki wytrwałej i rzetelnej pracy udało nam się zdobyć liczne grono usatysfakcjonowanych Klientów. Już od początku swojej działalności kładziemy zdecydowany nacisk na jakość świadczonych usług oraz miłą i fachową obsługę.

To co wyróżnia Nas na tle konkurencji to miła i przyjazna atmosfera oraz pełen profesjonalizm. W tym unikalnym miejscu otoczonym życzliwą opieką, przy udziale specjalistów, poznamy Twoje potrzeby i ustalimy indywidualny program zabiegów.

Od lat praca w zawodzie kosmetologa niezmiennie pozostaje naszą pasją, dlatego też śledzimy najnowsze trendy. Dzięki temu jakość świadczonych przez nasz usług stale pozostaje na bardzo wysokim poziomie. Ponadto cały czas bierzemy udział  w specjalistycznych szkoleniach przez co poszerzamy swoją wiedzę z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej.


Nasz Zespół

Tomasz Krzemiński-kosmetolog

Absolwent Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęnacji Zdrowia w Warszawie o specjalizacji kosmetologia estetyczna. Posiada bogatą wiedzę z zakresu medycyny estetycznej oraz zabiegów pielęgnacyjnych, a także chemii kosmetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i pokazach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta oraz profesjonalnemu udzielaniu konsultacji dermo-kosmetologicznych szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.Joanna Krzemińska- kosmetolog, trener Nordic Walking

Ukończyła studia magisterskie  i wydział kosmetologii we Wrocławiu z wyróżnieniem. Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych programów zabiegowych zarówno kosmetologicznych jak i z zakresu rekreacji ruchowej. Jako trener Nordic Walking prowadzi zajęcia w terapii odchudzającej oraz modelowania sylwetki. Bierze udział w kongresach kosmetologicznych, oraz w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jej szczególna pasja do zawodu  przekłada się na jakość wykonywanej pracy oraz miłą atmosferę podczas wykonywanych zabiegów.

Umów się na wizytę: 730 833 331 kontakt@kosmetolog.waw.pl
zarezerwuj online