Trener personalny

Aleksander Rychlik

Swoją wiedzę zawdzięcza długoletniej karierze zawodniczej. Będąc zawodnikiem Taekwondo Olimpijskiego wiele lat reprezentował Polskę jako członek kadry narodowej podczas takich imprez jak Mistrzostwa Świata i Europy. Jest wielokrotnym Mistrzem Polski w tej dyscyplinie. Po zakończeniu kariery w taekwondo Olimpijskim nie spoczął na laurach i zdobywał kolejne medale, tym razem w brazylijskim ju-jitsu. Aktualnie zawodnik najlepszej federacji MMA w Polsce.

Wiedzę i doświadczenie zbierał pod okiem wybitnych trenerów i fizjoterapeutów. Jako członek kadry narodowej, miał możliwość współpracy z trenerami dyscyplin, takich jak lekka atletyka czy podnoszenie ciężarów. Swoje doświadczenie czerpie też z późniejszej współpracy z trenerami boksu, kick boksingu i MMA.

Aktualnie swoją wiedzę Olek stara się przekazać innym. Grupa zadowolonych klientów, jest dowodem na to, że pasja do sportu może być zaraźliwa. Jako zawodnik zawsze stawiał sobie najwyższe cele i takie też stawia sobie jako trener personalny.

Dodatkowe informacje: Lata spędzone w salach treningowych całej Europy oraz współpraca z trenerami różnych dyscyplin (lekka atletyka, podnoszenie ciężarów) sprawiły, że trening cech motorycznych poznałem od podszewki. Jako doświadczony zawodnik doskonale wiem, jak przygotować organizm do maksymalnych obciążeń.
Motywacja : Chcesz zostać mistrzem -  musisz trenować jak mistrz!


Bezpłatny Pierwszy  trening !!!

Cena treningów jest uzależniona od ilości spotkań w tygodniu.
Trenując 3 x w tygodniu, cena pojedynczego treningu wynosi  120zł.
Trenując 2 x tygodniowo, cena pojedynczego treningu wynosi 140 zł.
Trenując 1 x w tygodniu , cena treningu to 160zl.Trener personalny
Umów się na wizytę: 730 833 331 kontakt@kosmetolog.waw.pl
zarezerwuj online